5th Grade Vocabulary Prep

Eğitici Program
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.57 TL
  • Boyut 15 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Peekaboo Studios
İngilizce de kelime bilgisi konusunda sıkıntı yaşayan herkesin kullanıp beğeneceği harika bir program.

İngilizce öğrenmek isteyenlerin en büyük sıkıntısı kelime haznesi eksiklerini kapatacak bir yol bilmemeleridir. Bu konuda herkesin farklı fikir ve görüşleri olsa da bunu gerçek hayata dökmek her zaman zor olmuştur. Kelime eksikleri yüzünden düzgün bir şekilde işlem yapamayan ve kendisini ifade edemeyen insanların ihtiyacı olan en büyük şey bu eksiklerini kapatarak her kelimeyi fiil isim ve sıfat olarak kullanabilme becerisini kazanmaktır. İşte bu program da tam da bu konuda eksiği olan insanlar için üretilmiştir. Bu konudaki eksiklerini kapatmak için içerisinde onlarca kelimenin isim sıfat ve zarf hali anlamaları bulunan harika bir kaynak olmaktadır. Bu programı kullanarak kendinizi geliştirin artık İngilizce öğrenmek sizin için işkence olmaktan çıksın.

İngilizce ile sürekli iç içe olan herkesin kullanması gereken bu harika program sayesinde herkes kelime bilgisini arttırarak hangi kelimeleri hangi ufak ekleme ve çıkarımlar ile farklı bir isim türüne çevirip yeni bir kelime olarak kullanabilir öğrenecekler. Kelime haznenizi geliştirdikten sonra test bölümüne girerek öğrendiğiniz kelimeler üzerinden sınava tabii tutulmanız ve yanlışlarınızı, anlamadığınız yerleri daha kolay görüp açığınızı çabuk kapatmanız da mümkün olacaktır.

Şimdi hayatınıza işinize ev okulunuza bu derece faydalı olan bir programa sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmenin gereksiz olduğunuz siz de fark ettiniz herhalde Hemen indir butonuna basın ve bu harika programa hemen sahip olun. 

Daha Fazla Göster
5th Grade Vocabulary Prep indir